Kategoria: AGD drobne

Drobny sprzęt AGD stanowi jeden z najistotniejszych elementów wyposażenia każdego domu. Nikt z nas nie wyobraża sobie przecież funkcjonowania bez naczyń kuchennych, deski do prasowania czy choćby suszarki do włosów. Wybierając małe AGD do domu, trzeba zmierzyć się z niezwykle rozbudowaną ofertą wielu producentów, a sprawy nie ułatwia fakt, że poszczególne modele różnią się nie tylko pod względem parametrów, ale i liczby oferowanych funkcji. Aby ułatwić tę kwestię, stworzyliśmy szczegółowe rankingi, w których ujęte są produkty z kategorii drobne AGD do kuchni i łazienki. Zestawienie otwiera tabelka, która obejmuje nie tylko dane techniczne, ale i najważniejsze elementy składowe funkcjonalności danych urządzeń. Poniżej znajduje się szczegółowy opis, który uwzględnia zgłaszane przez użytkowników zalety i wady urządzeń. Zestawienie kończy artykuł poradnikowy, który podpowiada, na co należy zwrócić uwagę, wybierając drobne artykuły gospodarstwa domowego.

Ekspresy do kawy

Ekspres do kawy

Zastanawiasz się jaki wybrać ekspres do kawy? Czy lepiej jest wybrać automatyczny czy kolbowy, a może na kapsułki? Dowiedz się jaki będzie najlepszy.

Czytaj dalej

Stacje pogodowe

ranking stacji pogodowych

Chcesz być na bieżąco z pogodą? Potrzebujesz więc dobrej stacji pogodowej! Sprawdź nasz poradnik, który podopowie, na jakie funkcje należy zwrócić uwagę.

Czytaj dalej

Wyciskarki wolnoobrotowe

wyciskarki wolnoobrotowe

Chcesz kupić dobrą wyciskarkę do soków? Oto poradnik zakupu wyciskarek wolnoobrotowych, który pomoże Ci wybrać najlepszą z nich. Porównaj i kup!

Czytaj dalej

Wagi kuchenne

wagi-kuchenne-ranking

Zastanawiasz się jaką wagę kuchenną kupić? Nasz kompletny poradnik wyboru wagi do kuchni powie Ci na co zwrócić uwagę!

Czytaj dalej

Trymery do nosa i uszu

Trymer do nosa

Zastanawiasz się jaki trymer do nosa kupić? Zobacz na co zwrocić uwagę, aby nie wyrzucić pieniędzy w błoto i kupić pożądną golarkę do nosa!

Czytaj dalej

Młynki do kawy

młynek do kawy

Nie wiesz jaki młynek do kawy wybrać? Żarnowy, ręczny czy może elektryczny? Sprawdź ranking młynków do kawy i przekonaj się jaki będzie najlepszy dla Ciebie

Czytaj dalej

Maszynki do włosów

maszynka do włosów

Zastanawiasz się jaką maszynkę do strzyżenia włosów wybrać? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy zakupie i sprawdź poradnik zakupu maszynek.

Czytaj dalej

Maszyny do szycia

Maszyna do szycia

Nie wiesz jaka maszyna do szycia będzie dobra na początek? Poradnik wyboru najlepszych modeli pomogą Ci w zakupie idealnego modelu dla siebie!

Czytaj dalej

Prostownico-lokówki

Prostownico-lokówka

Masz już dość walających się sprzętów w łazience? Postaw na prostownico-lokówki 2w1, które zaoszczędzą miejce i pieniądze. Sprawdź poradnik i kup mądrze!

Czytaj dalej

Parownice do ubrań

parownica do ubrań

Zastanawiasz się jaką parownicę do ubrań wybrać? Przedstawiamy poradnik najlepszych steamerów do ubrań, które sprawdzą się zarówno w domu jak i w podróży.

Czytaj dalej

Kawiarki

Kawiarka na palniku

Chcesz kupić dobrą kawiarkę, ale nie wiesz jaką wybrać? Dowiedz się z czego powinna być wykonana, jakie powinna mieć parametry i czy cena ma znaczenie.

Czytaj dalej

Ostrzałki do noży

Ostrzałka do noży

Masz już dość tępych noży w kuchni i chcesz kupić dobrą ostrzałkę, lecz nie wiesz jaką wybrać i czym się kierować? Sprawdź nasz poradnik ostrzałek!

Czytaj dalej

Mopy parowe

mop parowy

Nie wiesz jaki mop parowy kupić i czym kierować się przy jego wyborze? Poradnik mopów parowych pozwoli zapoznać Ci się z funkcjonalnością tych urządzeń.

Czytaj dalej

Szybkowary

Szybkowar

Przedstawiamy ranking najlepszych szybkowarów. Sprawdź, które urządzenia są najlepsze na rynku i na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę przy zakupie.

Czytaj dalej

Patelnie

patelnia

Chcesz kupić dobrą patelnię do smażenia, ale nie wiesz jaką wybrać? Sprawdź ranking najlepszych patelni oraz to na co zwrócić uwagę przy jej zakupie.

Czytaj dalej

Garnki indukcyjne

Garnek indukcyjny

Masz płytę indukcyjną i nie wiesz jakie garnki do indukcji wybrać? Z naszego poradnika dowiesz się, na jakie kwestie warto zwrócić uwagę przy zakupie.

Czytaj dalej

Odkurzacze samochodowe

odkurzacz samochodowy

Chcesz kupić dobry odkurzacz samochodowy, lecz nie wiesz jaki odkurzacz do samochodu wybrać? Oto poradnik odkurzaczy samochodowych. Sprawdź i kup mądrze.

Czytaj dalej

Parowary

Parowar elektryczny

Chcesz się zdrowo odżywiać i wybór padł na parowar? Sprawdź nasz poradnik parowarów i sam wybierz najlepszy z nich. Z nami kupisz mądrze.

Czytaj dalej

Gofrownice

Gofrownica

Jesteś wielbicielem gofrów, ale nie wiesz jaką gofrownicę kupić? Przeczytaj poradnik, aby dowiedzieć sie na co zwrócić uwagę przy zakupie gofrownicy.

Czytaj dalej
na górę