Kategoria: Komputery i tablety

Komputery i akcesoria komputerowe należą do grupy urządzeń, których zakup powinien być oparty o szczegółową wiedzę. W przeciwnym wypadku, łatwo można nabyć urządzenie całkowicie niedostosowane do potrzeb kupującego. Czy oznacza to, że przed zakupem komputera, należy zapoznać się z treścią poradnika o grubości encyklopedii? Absolutnie nie! Aby maksymalnie ułatwić tę niełatwą kwestię, przygotowaliśmy szczegółowe i przejrzyste zestawienia, obejmujące nie tylko komputery, ale i monitory, karty graficzne, laptopy i tablety. Rankingi zostały tak skonstruowany, by przyszły nabywca uzyskał wszystkie niezbędne informacje, podane w przystępnej formie. Na początku zestawienia umieściliśmy tabelkę, która umożliwia szybkie porównanie najważniejszych parametrów i funkcji najlepszych modeli, reprezentujących daną kategorię. Niżej znajduje się dokładna część opisowa (uwzględniająca wady i zalety opisywanych sprzętów), a na końcu – obszerny i dokładny poradnik.

Smartwatche

Zegarek Smartwatch Męski

Zastanawiasz się jaki smartwatch kupić? Nasz poradnik podpowie na co zwrócić uwagę przy zakupie. Dowiesz się m.in czym jest smartwatch LTE lub hybrydowy.

Czytaj dalej

Dyski SSD 1 TB

Dysk SSD

Zastanawiasz się jaki wybrać dysk SSD do laptopa lub komputera? Nie wiesz czym się różni dysk SSD od HDD? Dowiedz się wszystkiego z naszego poradnika.

Czytaj dalej

Kamerki internetowe

Kamerka internetowa

Pracujesz zdalnie lub chcesz streamować gry, ale nie wiesz jaką kamerkę do komputera wybrać? Sprawdź ranking kamerek internetowych i kup mądrze.

Czytaj dalej

Tablety graficzne

tablet graficzny do rysowania

Zastanawiasz się jaki tablet do rysowania wybrać? Sprawdź nasz poradnik tabletów graficznych wskazujący, na jakie parametry warto zwrócić uwagę

Czytaj dalej

Słuchawki gamingowe

słuchawki gamingowe

Zastanawiasz się jakie słuchawki do grania są najlepsze i które wybrać? Sprawdź nasz poradnik słuchawek gamingowych przedstawiający na co zwracać uwagę!

Czytaj dalej

Klawiatury gamingowe

Klawiatury-gamingowe-ranking

Klawiatura mechaniczna czy hybrydowa? Nie masz pojęcia jaką wybrać? Sprawdź jakie są najlepsze klawiatury do gier i na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Czytaj dalej

Routery WiFi

router

Zastanawiasz się jaki router WiFi jest najlepszy i który wybrać? Sprawdź nasz poradnik przedstawiający najlepsze routery WiFi, porównaj i kup mądrze.

Czytaj dalej

Monitory 24 calowe

ranking-monitorow-24-calowych

Potrzebujesz dobrego monitora do pracy lub do codziennego użytku? Sprawdź nasz ranking monitorów 24-calowych, wybierz najlepszy dla siebie i kup mądrze.

Czytaj dalej

Monitory gamingowe

monitor gamingowy do gier

Jesteś graczem, potrzebujesz dobrego monitora, lecz nie wiesz jaki monitor do gier wybrać? Oto poradnik monitorów do gier, sprawdź i zdecyduj jaki kupić.

Czytaj dalej

Dyski zewnętrzne

Dysk zewnętrzny

Chcesz kupić dobry dysk zewnętrzny, ale nie wiesz jaki dysk przenośny jest najlepszy? Sprawdź nasz ranking dysków zewnętrznych i zdecyduj jaki wybrać.

Czytaj dalej

Myszki gamingowe

myszka gamingowa dla gracza

Zastanawiasz się jaka jest najlepsza myszka gamingowa? Nasz poradnik przedstawia najlepsze myszki do gier. Porównaj, sprawdź i kup mądrze!

Czytaj dalej

Czytniki ebooków

Czytnik e-book

Podpowiadamy jaki czytnik ebook jest najlepszy. Sprawdź nasz ranking przedstawiający najlepsze czytniki ebook i zdecyduj jaki czytnik ebooków wybrać.

Czytaj dalej

Najlepsze tablety

ranking tabletów

Odpowiadamy na pytanie - jakie są najlepsze tablety? Sprawdź nasz ranking najlepszych tabletów i dowiedz się jak wybrać i jaki dobry tablet kupić.

Czytaj dalej

Tablety do 1000 zł

tablety do 1000 zł

Zastanawiasz się jaki jest najlepszy tablet do 1000 zł? I jaki dobry tablet wybrać? Sprawdź nasz ranking przedstawiający najlepsze tablety do 1000 zł.

Czytaj dalej

Tablety do 300 zł

tablet do 300 zł

Zastanawiasz się jaki dobry i tani tablet wybrać? A najlepiej by kosztował do 300 zł? Sprawdź ranking tanich tabletów i zdecyduj, który będzie najlepszy.

Czytaj dalej
na górę