Kategoria: Telefony

Już podstawowe modele telefonów oferują wiele zaawansowanych funkcji, a najlepsze smartphony to prawdziwe multimedialne kombajny. Oprócz tego, mamy jeszcze akcesoria do telefonów – powerbanki, słuchawki bluetooth, zestawy głośnomówiące i wiele innych. W tym kontekście, nawet osoba zaznajomiona z nowoczesnymi technologiami, może łatwo “zabłądzić” w zakamarkach skomplikowanego rynku GSM. Aby maksymalnie ułatwić kwestię wyboru nowego sprzętu, przygotowaliśmy porównanie telefonów i akcesoriów, które obejmuje także smartwatche. Ranking telefonów otwiera tabela, prezentująca kluczowe cechy i parametry poszczególnych modeli z danej kategorii sprzętowej. Poniżej umieściliśmy ich opis z wyszczególnieniem wad i zalet. Ranking kończy obszerny artykuł poradnikowy, w którym wyjaśniamy najważniejsze pojęcia i wskazujemy na cechy, które należy brać pod uwagę podczas zakupu urządzenia.

Smartwatche

Zegarek Smartwatch Męski

Zastanawiasz się jaki smartwatch kupić? Nasz poradnik podpowie na co zwrócić uwagę przy zakupie. Dowiesz się m.in czym jest smartwatch LTE lub hybrydowy.

Czytaj dalej

Transmitery FM do samochodu

transmiter fm do samochodu

Twój samochód nie posiada radia CD lub portu USB? Nic straconego! Oto poradnik transmiterów FM, które pozwolą Ci cieszyć się swoją ulubioną muzyką w aucie!

Czytaj dalej

Powerbanki

powerbank

Chcesz wiedzieć jaki powerbank najlepiej kupić? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się jaki powerbank jest dla Ciebie najlepszy.

Czytaj dalej
na górę